Medya iletişiminin notaları yeniden yazılıyor...

  Medya, yayıncılık ve danışmanlık hizmetlerimizle birlikte yola çıktığımız değerli danışanlarımıza, bütün sektörlerde artı değer katmaya 16 yıldır aralıksız devam ediyoruz.

  Üretken İletişim Danışmanlığı olarak sektörümüzde bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz elbetteki iletişimin gücüne olan inancımızın yanında, el yordamıyla ve spontane çalışmak yerine, tamamen bilimsel verilerin ışığında hizmetlerimizi sürdürmemizdir.

  İş ortaklarımızla çıktığımız başarıya giden uzun yolda, el ele ve güven ilişkisi içinde yürüyoruz. Bu güvenin inşa edilmesinin en yegâne şartının danışanlarımızın iş ihtiyaçlarının doğru teşhis edilmesi ve uygulanabilir çözüm önerileri ile sancıların dindirilmesi olduğunun bilinci içindeyiz. Hiç şüphe yok ki sorunlara en doğru çözümlerin sunulması gerek işletme maliyetlerini düşürecek gerekse karlılığı arttıracak en önemli unsurlardan biridir.

  Tüm bunları yapmak için gerekli gücü, iletişim alanında profesyonel tecrübeye sahip, alanında eğitim görmüş, yenilikçi, her zaman yaptığı işten heyecan duyan ve en önemlisi de ‘Üretken’ olmayı temel felsefe edinmiş başarılı ekipten alıyoruz.

  Özverili, disiplinli iş sürecimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin sektörlerinin sözcüsü konumuna gelmelerine katkı sağlıyoruz.

  Zirveye giden en uzun yürüyüşler bile küçücük bir ilk adımla başlar. İster siyasi, ister mal ve hizmet sektöründe, isterse imalat ya da ticari alanda olsun, her sektörde medya iletişimin gücünün önemliliği artık bilinen bir gerçektir.

  Bu uzun yolculuğunuzda kendimizi daha iyi anlatabilmek, danışanlarımıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden bahsedebilmek ve mesleğin profesyonelleri ile iletişime geçebilmeniz için “Hadi Başlayalım” diyerek, sizi başarılı iş ortaklığına davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

  Sosyal Medyada Paylaşın
  Dr. Zafer ÖZDEMİR
  Yönetim Kurulu Başkanı
  zozdemir@uretkeniletisim.com
  27.02.2013 18:15, Çarşamba | 2205 defa okundu...
  Yazılar